top of page

Antalya Fizyoterapist

Esra Acar

Hareketliliğinizi Geri Kazandırıyoruz

Hedefimiz, hareketliliğinizi geri kazanmanıza ve devam ettirmenize yardımcı olmak, rehabilitasyonunuzun etkili, verimli ve stressiz olmasını sağlamaktır. Antalya da Fizyoterapist Esra Acar en yüksek standartlarda tedavi ve hasta bakımı sunar ve kendimizi hastalarımzın genel ve uzun dönem sağlığına adadık. Antalya en iyi fizyoterapisti bulmanız için elimizden geleni yapıyoruz. İşletmemizin temel amacı, sağlık sorunu yaşayan insanların doğruluğu kanıtlanmış tedavi metotları ve kişiye uygun egzersiz programları ile yaşam kalitesini en üst seviyeye çıkarmaktır. Antalya bölgesinde bulunan İşletmemizde Manuel Terapi, Reformer Pilates, Medikal Masaj, Kinezyotape, Miyofasyal Gevşetme, Postür Analizi işlemleri mevcuttur. Bel Fıtığı, Boyun Fıtığı, Boyun Düzleşmesi, Sırt, Boyun, Bel, Omuz, Diz ve Kalça Ağrılarına Kısa Sürede Etkili Fizik Tedavi Sunuyoruz. Ücretsiz Ön Muayene ve Teşhis. Antalya'da Fizyoterapist Arıyorsanız, Kayropraktik Seans Ücreti, Fizyoterapist Fiyat, Karopraktik fiyat öğrenmek için ve deyalı bilgi edinmek için hemen İletişime Geçin! 

 

Ana hedeflerimiz:

  • Bel Fıtığı, Boyun Fıtığı, Boyun Düzleşmesi, Sırt ve Omuz Ağrılarına Hızlı ve Etkili Tedavi

  • Antalya Refomer Pilates. Aletli Pilates ile Hızla Sıkılaşın.  Ağrılara Hızlı Tedavi

  • Antalya Manuel Terapi ile Fıtık, Bel, Boyun, Sırt, Skolyoz, Omuz Ağrılarından Kurtulumanızı sağlamak.

Menisküs Nedir? Menisküs Yırtığı Belirtileri Nelerdir?
00:47
Fizyoterapist Esra Acar - Antalya

Menisküs Nedir? Menisküs Yırtığı Belirtileri Nelerdir?

🌸Detaylı bilgi almak için: Telefon: +905525709767 Instagram: www.instagram.com/fizyoterapistesracar/ Web Sitesi: www.fizyoterapistesraacar.com/ Adres: Kızılsaray Mahallesi, 78 Sokak, Ömer Moralı İş Merkezi 13A-1 No:A12, 07040 Muratpaşa/Antalya fizyoterapi makaleleri, fizyoterapi merkezi, fizyoterapi nedir, fizyoterapi ve rehabilitasyon, fizyoterapi ve rehabilitasyon maaş, fizyoterapi ve rehabilitasyon nedir, fizik tedavi merkezi Antalya, fizik tedavi merkezleri Antalya, fizyoterapi Antalya, fizyoterapi klinikleri, muratpaşa fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi, sgk anlaşmalı fizik tedavi merkezleri Antalya, yatılı fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezleri, Antalya fizik tedavi doktorları, Antalya fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi, en iyi fizik tedavi doktoru Antalya, fizik tedavi Antalya, fizik tedavi Antalya muratpaşa, fizik tedavi fiyatları, yumuşak doku romatizması fibromiyalji, fibromiyalji Antalya, fibromiyalji belirtileri ve tedavisi, fibromiyalji icin hangi doktora gidilir, fibromiyalji doktorları, fizyoterapist esra acar Bel Fıtığı, Boyun Fıtığı, Boyun Düzleşmesi, Sırt ve Omuz Ağrılarına Hızlı ve Etkili Tedavi. Ücretsiz Ön Muayene ve Teşhis. Antalya'da Fizyoterapist Arıyorsanız Hemen İletişime Geçin! Antalya Manuel Terapi ile Fıtık, Bel, Boyun, Sırt, Skolyoz, Omuz Ağrılarından Kurtulun. Antalya Refomer Pilates. Aletli Pilates ile Hızla Sıkılaşın. Bel Ağrılarına Hızlı Tedavi. Bu kanal kişileri bilgilendirmek amacı ile hazırlanmıştır. Bu bilgiler hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmak üzere verilmemiştir. Tanı ve tedaviler mutlaka bir hekim tarafından yapılması gereken işlemlerdir. İçeriğinin bir şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak sorumluluk kişiye aittir.
Menisküs ameliyatı sonrası diz eklemi limitasyonu 👍 ANTALYA FİZYOTERAPİST ESRA ACAR
00:15
Fizyoterapist Esra Acar - Antalya

Menisküs ameliyatı sonrası diz eklemi limitasyonu 👍 ANTALYA FİZYOTERAPİST ESRA ACAR

Fizyoterapist Esra Acar, Antalya bölgesinde sağlık sorunu yaşayan insanların doğruluğu kanıtlanmış tedavi metotları ve kişiye uygun egzersiz programları ile yaşam kalitesini en üst seviyeye çıkarmaktır. İşletmemizde Manuel Terapi, Medikal Masaj, Kinezyotape, Reformer Pilates, Miyofasyal Gevşetme, Postür Analizi işlemleri mevcuttur. Antalya Manuel Terapi ile Fıtık, Bel, Boyun, Sırt, Skolyoz, Omuz Ağrılarından Kurtulun. Antalya Refomer Pilates. Aletli Pilates ile Hızla Sıkılaşın. Bel Ağrılarına Hızlı Tedavi. Antalya Fizyoterapist, Antalya Fizik Tedavi Ücretleri, Manuel Terapi & Fizyoterapi, Kayropraktik Seans Ücreti, Reformer Pilates, Manuel Terapi Seans Ücreti, Boyun Düzleşme Manuel Terapi, Ameliyatsız Fıtık Tedavisi, Kifoz & Skolyoz & Fıtık Tedavi, Aletli Klinik Hamile Pilates, Skolyoz Fizik Tedavi Antalya, Antalya En İyi Fizyoterapist, Fizyoterapist Seans Ücreti, Bel Boyun Sırt Manuel Terapi. Antalya Fizyoterapist, Antalya Fizik Tedavi Ücretleri, Manuel Terapi & Fizyoterapi, Kayropraktik Seans Ücreti, Reformer Pilates, Manuel Terapi Seans Ücreti, Boyun Düzleşme Manuel Terapi, Ameliyatsız Fıtık Tedavisi, Kifoz & Skolyoz & Fıtık Tedavi, Aletli Klinik Hamile Pilates, Skolyoz Fizik Tedavi Antalya, Antalya En İyi Fizyoterapist, Fizyoterapist Seans Ücreti, Bel Boyun Sırt Manuel Terapi. Yumuşak doku romatizması, kas romatizması, Fibromiyalji Sebepleri Nelerdir? Fibromiyalji Belirtileri Nelerdir? Fibromiyalji Nasıl Teşhis Edilir? Fibromiyalji Hangi Hastalıklarla Birlikte Görülür? Fibromiyalji Hastalığını arttıran ve azaltan faktörler, Fibromiyalji Tedavisi gibi soruları bu serimizde açıklamaya çalışacağız. fibromiyalji Antalya, fibromiyalji belirtileri ve tedavisi, fibromiyalji icin hangi doktora gidilir, yumuşak doku romatizması fibromiyalji, fibromiyalji doktorları, fizyoterapist antalya. Antalya Fizyoterapist Esra Acar. Bel Fıtığı, Boyun Fıtığı, Boyun Düzleşmesi, Sırt ve Omuz Ağrılarına Hızlı ve Etkili Tedavi. Ücretsiz Ön Muayene ve Teşhis. Antalya'da Fizyoterapist Arıyorsanız Hemen İletişime Geçin! Antalya Manuel Terapi ile Fıtık, Bel, Boyun, Sırt, Skolyoz, Omuz Ağrılarından Kurtulun. Antalya Refomer Pilates. Aletli Pilates ile Hızla Sıkılaşın. Bel Ağrılarına Hızlı Tedavi.
KİREÇLENME (OSTEOARTRİT) NEDİR?
00:42
Fizyoterapist Esra Acar - Antalya

KİREÇLENME (OSTEOARTRİT) NEDİR?

Kireçlenme (osteoartrit) nedir, neden olur? Belirtileri. ✅ Öğrenmek istediğiniz farklı rahatsızlıkları yorumlarda belirtebilirsiniz 🌸Telefon: +905525709767 🌸www.instagram.com/fizyoterapistesracar/ 🌸www.fizyoterapistesraacar.com 🌸 Daha fazla bilgi için Bizimle iletişime geçin Hizmetlerin tamamı hakkında bilgi almak ve ücretsiz değerlendirme için iletişime geçiniz. Adres: Kızılsaray Mahallesi, 78 Sokak, Ömer Moralı İş Merkezi 13A-1 No:A12, 07040 Muratpaşa/Antalya Fizyoterapist Esra Acar, Antalya bölgesinde sağlık sorunu yaşayan insanların doğruluğu kanıtlanmış tedavi metotları ve kişiye uygun egzersiz programları ile yaşam kalitesini en üst seviyeye çıkarmaktır. İşletmemizde Manuel Terapi, Medikal Masaj, Kinezyotape, Reformer Pilates, Miyofasyal Gevşetme, Postür Analizi işlemleri mevcuttur. Antalya Manuel Terapi ile Fıtık, Bel, Boyun, Sırt, Skolyoz, Omuz Ağrılarından Kurtulun. Antalya Refomer Pilates. Aletli Pilates ile Hızla Sıkılaşın. Bel Ağrılarına Hızlı Tedavi. Antalya Fizyoterapist, Antalya Fizik Tedavi Ücretleri, Manuel Terapi & Fizyoterapi, Kayropraktik Seans Ücreti, Reformer Pilates, Manuel Terapi Seans Ücreti, Boyun Düzleşme Manuel Terapi, Ameliyatsız Fıtık Tedavisi, Kifoz & Skolyoz & Fıtık Tedavi, Aletli Klinik Hamile Pilates, Skolyoz Fizik Tedavi Antalya, Antalya En İyi Fizyoterapist, Fizyoterapist Seans Ücreti, Bel Boyun Sırt Manuel Terapi. Antalya Fizyoterapist, Antalya Fizik Tedavi Ücretleri, Manuel Terapi & Fizyoterapi, Kayropraktik Seans Ücreti, Reformer Pilates, Manuel Terapi Seans Ücreti, Boyun Düzleşme Manuel Terapi, Ameliyatsız Fıtık Tedavisi, Kifoz & Skolyoz & Fıtık Tedavi, Aletli Klinik Hamile Pilates, Skolyoz Fizik Tedavi Antalya, Antalya En İyi Fizyoterapist, Fizyoterapist Seans Ücreti, Bel Boyun Sırt Manuel Terapi. Yumuşak doku romatizması, kas romatizması, Fibromiyalji Sebepleri Nelerdir? Fibromiyalji Belirtileri Nelerdir? Fibromiyalji Nasıl Teşhis Edilir? Fibromiyalji Hangi Hastalıklarla Birlikte Görülür? Fibromiyalji Hastalığını arttıran ve azaltan faktörler, Fibromiyalji Tedavisi gibi soruları bu serimizde açıklamaya çalışacağız. fibromiyalji Antalya, fibromiyalji belirtileri ve tedavisi, fibromiyalji icin hangi doktora gidilir, yumuşak doku romatizması fibromiyalji, fibromiyalji doktorları, fizyoterapist antalya. Antalya Fizyoterapist Esra Acar. Bel Fıtığı, Boyun Fıtığı, Boyun Düzleşmesi, Sırt ve Omuz Ağrılarına Hızlı ve Etkili Tedavi. Ücretsiz Ön Muayene ve Teşhis. Antalya'da Fizyoterapist Arıyorsanız Hemen İletişime Geçin! Antalya Manuel Terapi ile Fıtık, Bel, Boyun, Sırt, Skolyoz, Omuz Ağrılarından Kurtulun. Antalya Refomer Pilates. Aletli Pilates ile Hızla Sıkılaşın. Bel Ağrılarına Hızlı Tedavi.
HER BEL AĞRISI BEL FITIĞI MI? -  Fizyoterapist Antalya #shorts
00:35
Fizyoterapist Esra Acar - Antalya

HER BEL AĞRISI BEL FITIĞI MI? - Fizyoterapist Antalya #shorts

🌸Her bel ağrısı bel fıtığı değildir. 🌸Telefon: +905525709767 🌸www.instagram.com/fizyoterapistesracar/ 🌸www.fizyoterapistesraacar.com #belağrısı #belfıtığı #belfıtığıtedavisi #manuelterapi #fiziktedavi #antalya #instagood #belboyunağrısı #terapia #terapi #fizyoterapist #fizyoterapistesraacar #shorts #short #physicaltherapy 🌸 Daha fazla bilgi için Bizimle iletişime geçin Hizmetlerin tamamı hakkında bilgi almak ve ücretsiz değerlendirme için iletişime geçiniz. Adres: Kızılsaray Mahallesi, 78 Sokak, Ömer Moralı İş Merkezi 13A-1 No:A12, 07040 Muratpaşa/Antalya Fizyoterapist Esra Acar, Antalya bölgesinde sağlık sorunu yaşayan insanların doğruluğu kanıtlanmış tedavi metotları ve kişiye uygun egzersiz programları ile yaşam kalitesini en üst seviyeye çıkarmaktır. İşletmemizde Manuel Terapi, Medikal Masaj, Kinezyotape, Reformer Pilates, Miyofasyal Gevşetme, Postür Analizi işlemleri mevcuttur. Antalya Manuel Terapi ile Fıtık, Bel, Boyun, Sırt, Skolyoz, Omuz Ağrılarından Kurtulun. Antalya Refomer Pilates. Aletli Pilates ile Hızla Sıkılaşın. Bel Ağrılarına Hızlı Tedavi. Antalya Fizyoterapist, Antalya Fizik Tedavi Ücretleri, Manuel Terapi & Fizyoterapi, Kayropraktik Seans Ücreti, Reformer Pilates, Manuel Terapi Seans Ücreti, Boyun Düzleşme Manuel Terapi, Ameliyatsız Fıtık Tedavisi, Kifoz & Skolyoz & Fıtık Tedavi, Aletli Klinik Hamile Pilates, Skolyoz Fizik Tedavi Antalya, Antalya En İyi Fizyoterapist, Fizyoterapist Seans Ücreti, Bel Boyun Sırt Manuel Terapi. Antalya Fizyoterapist, Antalya Fizik Tedavi Ücretleri, Manuel Terapi & Fizyoterapi, Kayropraktik Seans Ücreti, Reformer Pilates, Manuel Terapi Seans Ücreti, Boyun Düzleşme Manuel Terapi, Ameliyatsız Fıtık Tedavisi, Kifoz & Skolyoz & Fıtık Tedavi, Aletli Klinik Hamile Pilates, Skolyoz Fizik Tedavi Antalya, Antalya En İyi Fizyoterapist, Fizyoterapist Seans Ücreti, Bel Boyun Sırt Manuel Terapi. Yumuşak doku romatizması, kas romatizması, Fibromiyalji Sebepleri Nelerdir? Fibromiyalji Belirtileri Nelerdir? Fibromiyalji Nasıl Teşhis Edilir? Fibromiyalji Hangi Hastalıklarla Birlikte Görülür? Fibromiyalji Hastalığını arttıran ve azaltan faktörler, Fibromiyalji Tedavisi gibi soruları bu serimizde açıklamaya çalışacağız. fibromiyalji Antalya, fibromiyalji belirtileri ve tedavisi, fibromiyalji icin hangi doktora gidilir, yumuşak doku romatizması fibromiyalji, fibromiyalji doktorları, fizyoterapist antalya. Antalya Fizyoterapist Esra Acar. Bel Fıtığı, Boyun Fıtığı, Boyun Düzleşmesi, Sırt ve Omuz Ağrılarına Hızlı ve Etkili Tedavi. Ücretsiz Ön Muayene ve Teşhis. Antalya'da Fizyoterapist Arıyorsanız Hemen İletişime Geçin! Antalya Manuel Terapi ile Fıtık, Bel, Boyun, Sırt, Skolyoz, Omuz Ağrılarından Kurtulun. Antalya Refomer Pilates. Aletli Pilates ile Hızla Sıkılaşın. Bel Ağrılarına Hızlı Tedavi.
bottom of page