top of page

Hizmetler

Tedavilerimiz

Image by Siyuan
1.jpg

Manuel Terapi

Ellerle yapılan bir fizik tedavi yöntemidir. Manuel Terapi, problemli bölgede ağrıyı azaltmak, eklem hareketliliğini arttırmak ve kas gerginliğini ortadan kaldırmak amacıyla uygulanır.

sırt Masajı

Medikal (Tıbbi) Masaj

Vücuttaki yumuşak dokulara belirli tekniklerle uyarı verilerek yapılan bir tedavi türüdür. Kasları gevşetir, ağrıyı azaltır ve yaşam kalitesini arttırır.

Bardak

Kupa Terapi

Kan dolaşımını arttıran, kas spazmını ortadan kaldıran, ödemi atmaya yardımcı tedavi yöntemidir.

Image by Otto Norin

Pelvik Taban Rehabilitasyonu

Bu bölgedeki kas işlevlerini en etkin düzeyde çalıştırmayı amaçlayan tedaviler bütünüdür. (İdrar kaçırma, Vajinismus, Cinsel Disfonksiyon)

Kinesiyoloji Bantlama

Kinezyotape

Kinezyolojik bantlama, eklem hareketlerini kısıtlamaksızın kas, eklem ve bağ yapılarına destek olur. Ödemi azaltarak iyileşme sürecini hızlandırır.

Sırt ağrısı

Postür Analizi

Postur nedir? Kas iskelet sisteminin, sabit ve hareket edilen anlarda değişen dizilimine 'postür' denir. Postür, Kişinin Fiziksel, Ruhsal, Zihinsel ve diğer sağlık verileri gösteren göstergedir.

Evde kalan Çift

Kadın-Erkek Sağlığı

Kadınlarda ve Erkeklerde görülebilecek çeşitli sağlık problemlerine özel olarak planlanan ve uygulanan tedaviler

Fizik Tedavi Oturumu

Kişiye Özel Egzersizler

Kişinin anatomisi ve fizyolojisi dikkate alınarak oluşturulmuş kademeli egzersizlerdir.

Üst Sırt Masajı

Miyofasyal Gevşetme

Miyofasyal Gevşetme teknikleri gerilmiş, ağrılı ve hassas dokuya belirli tekniklerle uygulanarak dokuyu rahatlatan manuel terapi yöntemidir.

t.jpg

Elektroterapi

Kas, iskelet travmaları, kaz spazmları, eklem rahatsızlıkları vb. olan kişilerde uygulanan bir tedavi yöntemidir.

Reformer Egzersiz

Reformer Pilates

Reformer pilates egzersizleri ve hareketlerinin temel amacı; vücudun esnemesini sağlamak, kasları harekete geçirmek, denge-koordinasyonu geliştirmek ve yağ yakımını kolaylaştırmaktır

Image by Tetiana SHYSHKINA

Daha fazla bilgi için

Bizimle iletişime geçin

Hizmetlerin tamamı hakkında bilgi almak ve ücretsiz değerlendirme için iletişime geçiniz.

Menisküs Nedir? Menisküs Yırtığı Belirtileri Nelerdir?
00:47

Menisküs Nedir? Menisküs Yırtığı Belirtileri Nelerdir?

🌸Detaylı bilgi almak için: Telefon: +905525709767 Instagram: www.instagram.com/fizyoterapistesracar/ Web Sitesi: www.fizyoterapistesraacar.com/ Adres: Kızılsaray Mahallesi, 78 Sokak, Ömer Moralı İş Merkezi 13A-1 No:A12, 07040 Muratpaşa/Antalya fizyoterapi makaleleri, fizyoterapi merkezi, fizyoterapi nedir, fizyoterapi ve rehabilitasyon, fizyoterapi ve rehabilitasyon maaş, fizyoterapi ve rehabilitasyon nedir, fizik tedavi merkezi Antalya, fizik tedavi merkezleri Antalya, fizyoterapi Antalya, fizyoterapi klinikleri, muratpaşa fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi, sgk anlaşmalı fizik tedavi merkezleri Antalya, yatılı fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezleri, Antalya fizik tedavi doktorları, Antalya fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi, en iyi fizik tedavi doktoru Antalya, fizik tedavi Antalya, fizik tedavi Antalya muratpaşa, fizik tedavi fiyatları, yumuşak doku romatizması fibromiyalji, fibromiyalji Antalya, fibromiyalji belirtileri ve tedavisi, fibromiyalji icin hangi doktora gidilir, fibromiyalji doktorları, fizyoterapist esra acar Bel Fıtığı, Boyun Fıtığı, Boyun Düzleşmesi, Sırt ve Omuz Ağrılarına Hızlı ve Etkili Tedavi. Ücretsiz Ön Muayene ve Teşhis. Antalya'da Fizyoterapist Arıyorsanız Hemen İletişime Geçin! Antalya Manuel Terapi ile Fıtık, Bel, Boyun, Sırt, Skolyoz, Omuz Ağrılarından Kurtulun. Antalya Refomer Pilates. Aletli Pilates ile Hızla Sıkılaşın. Bel Ağrılarına Hızlı Tedavi. Bu kanal kişileri bilgilendirmek amacı ile hazırlanmıştır. Bu bilgiler hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmak üzere verilmemiştir. Tanı ve tedaviler mutlaka bir hekim tarafından yapılması gereken işlemlerdir. İçeriğinin bir şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak sorumluluk kişiye aittir.
Menisküs ameliyatı sonrası diz eklemi limitasyonu 👍 ANTALYA FİZYOTERAPİST ESRA ACAR
00:15

Menisküs ameliyatı sonrası diz eklemi limitasyonu 👍 ANTALYA FİZYOTERAPİST ESRA ACAR

Fizyoterapist Esra Acar, Antalya bölgesinde sağlık sorunu yaşayan insanların doğruluğu kanıtlanmış tedavi metotları ve kişiye uygun egzersiz programları ile yaşam kalitesini en üst seviyeye çıkarmaktır. İşletmemizde Manuel Terapi, Medikal Masaj, Kinezyotape, Reformer Pilates, Miyofasyal Gevşetme, Postür Analizi işlemleri mevcuttur. Antalya Manuel Terapi ile Fıtık, Bel, Boyun, Sırt, Skolyoz, Omuz Ağrılarından Kurtulun. Antalya Refomer Pilates. Aletli Pilates ile Hızla Sıkılaşın. Bel Ağrılarına Hızlı Tedavi. Antalya Fizyoterapist, Antalya Fizik Tedavi Ücretleri, Manuel Terapi & Fizyoterapi, Kayropraktik Seans Ücreti, Reformer Pilates, Manuel Terapi Seans Ücreti, Boyun Düzleşme Manuel Terapi, Ameliyatsız Fıtık Tedavisi, Kifoz & Skolyoz & Fıtık Tedavi, Aletli Klinik Hamile Pilates, Skolyoz Fizik Tedavi Antalya, Antalya En İyi Fizyoterapist, Fizyoterapist Seans Ücreti, Bel Boyun Sırt Manuel Terapi. Antalya Fizyoterapist, Antalya Fizik Tedavi Ücretleri, Manuel Terapi & Fizyoterapi, Kayropraktik Seans Ücreti, Reformer Pilates, Manuel Terapi Seans Ücreti, Boyun Düzleşme Manuel Terapi, Ameliyatsız Fıtık Tedavisi, Kifoz & Skolyoz & Fıtık Tedavi, Aletli Klinik Hamile Pilates, Skolyoz Fizik Tedavi Antalya, Antalya En İyi Fizyoterapist, Fizyoterapist Seans Ücreti, Bel Boyun Sırt Manuel Terapi. Yumuşak doku romatizması, kas romatizması, Fibromiyalji Sebepleri Nelerdir? Fibromiyalji Belirtileri Nelerdir? Fibromiyalji Nasıl Teşhis Edilir? Fibromiyalji Hangi Hastalıklarla Birlikte Görülür? Fibromiyalji Hastalığını arttıran ve azaltan faktörler, Fibromiyalji Tedavisi gibi soruları bu serimizde açıklamaya çalışacağız. fibromiyalji Antalya, fibromiyalji belirtileri ve tedavisi, fibromiyalji icin hangi doktora gidilir, yumuşak doku romatizması fibromiyalji, fibromiyalji doktorları, fizyoterapist antalya. Antalya Fizyoterapist Esra Acar. Bel Fıtığı, Boyun Fıtığı, Boyun Düzleşmesi, Sırt ve Omuz Ağrılarına Hızlı ve Etkili Tedavi. Ücretsiz Ön Muayene ve Teşhis. Antalya'da Fizyoterapist Arıyorsanız Hemen İletişime Geçin! Antalya Manuel Terapi ile Fıtık, Bel, Boyun, Sırt, Skolyoz, Omuz Ağrılarından Kurtulun. Antalya Refomer Pilates. Aletli Pilates ile Hızla Sıkılaşın. Bel Ağrılarına Hızlı Tedavi.
KİREÇLENME (OSTEOARTRİT) NEDİR?
00:42

KİREÇLENME (OSTEOARTRİT) NEDİR?

Kireçlenme (osteoartrit) nedir, neden olur? Belirtileri. ✅ Öğrenmek istediğiniz farklı rahatsızlıkları yorumlarda belirtebilirsiniz 🌸Telefon: +905525709767 🌸www.instagram.com/fizyoterapistesracar/ 🌸www.fizyoterapistesraacar.com 🌸 Daha fazla bilgi için Bizimle iletişime geçin Hizmetlerin tamamı hakkında bilgi almak ve ücretsiz değerlendirme için iletişime geçiniz. Adres: Kızılsaray Mahallesi, 78 Sokak, Ömer Moralı İş Merkezi 13A-1 No:A12, 07040 Muratpaşa/Antalya Fizyoterapist Esra Acar, Antalya bölgesinde sağlık sorunu yaşayan insanların doğruluğu kanıtlanmış tedavi metotları ve kişiye uygun egzersiz programları ile yaşam kalitesini en üst seviyeye çıkarmaktır. İşletmemizde Manuel Terapi, Medikal Masaj, Kinezyotape, Reformer Pilates, Miyofasyal Gevşetme, Postür Analizi işlemleri mevcuttur. Antalya Manuel Terapi ile Fıtık, Bel, Boyun, Sırt, Skolyoz, Omuz Ağrılarından Kurtulun. Antalya Refomer Pilates. Aletli Pilates ile Hızla Sıkılaşın. Bel Ağrılarına Hızlı Tedavi. Antalya Fizyoterapist, Antalya Fizik Tedavi Ücretleri, Manuel Terapi & Fizyoterapi, Kayropraktik Seans Ücreti, Reformer Pilates, Manuel Terapi Seans Ücreti, Boyun Düzleşme Manuel Terapi, Ameliyatsız Fıtık Tedavisi, Kifoz & Skolyoz & Fıtık Tedavi, Aletli Klinik Hamile Pilates, Skolyoz Fizik Tedavi Antalya, Antalya En İyi Fizyoterapist, Fizyoterapist Seans Ücreti, Bel Boyun Sırt Manuel Terapi. Antalya Fizyoterapist, Antalya Fizik Tedavi Ücretleri, Manuel Terapi & Fizyoterapi, Kayropraktik Seans Ücreti, Reformer Pilates, Manuel Terapi Seans Ücreti, Boyun Düzleşme Manuel Terapi, Ameliyatsız Fıtık Tedavisi, Kifoz & Skolyoz & Fıtık Tedavi, Aletli Klinik Hamile Pilates, Skolyoz Fizik Tedavi Antalya, Antalya En İyi Fizyoterapist, Fizyoterapist Seans Ücreti, Bel Boyun Sırt Manuel Terapi. Yumuşak doku romatizması, kas romatizması, Fibromiyalji Sebepleri Nelerdir? Fibromiyalji Belirtileri Nelerdir? Fibromiyalji Nasıl Teşhis Edilir? Fibromiyalji Hangi Hastalıklarla Birlikte Görülür? Fibromiyalji Hastalığını arttıran ve azaltan faktörler, Fibromiyalji Tedavisi gibi soruları bu serimizde açıklamaya çalışacağız. fibromiyalji Antalya, fibromiyalji belirtileri ve tedavisi, fibromiyalji icin hangi doktora gidilir, yumuşak doku romatizması fibromiyalji, fibromiyalji doktorları, fizyoterapist antalya. Antalya Fizyoterapist Esra Acar. Bel Fıtığı, Boyun Fıtığı, Boyun Düzleşmesi, Sırt ve Omuz Ağrılarına Hızlı ve Etkili Tedavi. Ücretsiz Ön Muayene ve Teşhis. Antalya'da Fizyoterapist Arıyorsanız Hemen İletişime Geçin! Antalya Manuel Terapi ile Fıtık, Bel, Boyun, Sırt, Skolyoz, Omuz Ağrılarından Kurtulun. Antalya Refomer Pilates. Aletli Pilates ile Hızla Sıkılaşın. Bel Ağrılarına Hızlı Tedavi.
HER BEL AĞRISI BEL FITIĞI MI? -  Fizyoterapist Antalya #shorts
00:35

HER BEL AĞRISI BEL FITIĞI MI? - Fizyoterapist Antalya #shorts

🌸Her bel ağrısı bel fıtığı değildir. 🌸Telefon: +905525709767 🌸www.instagram.com/fizyoterapistesracar/ 🌸www.fizyoterapistesraacar.com #belağrısı #belfıtığı #belfıtığıtedavisi #manuelterapi #fiziktedavi #antalya #instagood #belboyunağrısı #terapia #terapi #fizyoterapist #fizyoterapistesraacar #shorts #short #physicaltherapy 🌸 Daha fazla bilgi için Bizimle iletişime geçin Hizmetlerin tamamı hakkında bilgi almak ve ücretsiz değerlendirme için iletişime geçiniz. Adres: Kızılsaray Mahallesi, 78 Sokak, Ömer Moralı İş Merkezi 13A-1 No:A12, 07040 Muratpaşa/Antalya Fizyoterapist Esra Acar, Antalya bölgesinde sağlık sorunu yaşayan insanların doğruluğu kanıtlanmış tedavi metotları ve kişiye uygun egzersiz programları ile yaşam kalitesini en üst seviyeye çıkarmaktır. İşletmemizde Manuel Terapi, Medikal Masaj, Kinezyotape, Reformer Pilates, Miyofasyal Gevşetme, Postür Analizi işlemleri mevcuttur. Antalya Manuel Terapi ile Fıtık, Bel, Boyun, Sırt, Skolyoz, Omuz Ağrılarından Kurtulun. Antalya Refomer Pilates. Aletli Pilates ile Hızla Sıkılaşın. Bel Ağrılarına Hızlı Tedavi. Antalya Fizyoterapist, Antalya Fizik Tedavi Ücretleri, Manuel Terapi & Fizyoterapi, Kayropraktik Seans Ücreti, Reformer Pilates, Manuel Terapi Seans Ücreti, Boyun Düzleşme Manuel Terapi, Ameliyatsız Fıtık Tedavisi, Kifoz & Skolyoz & Fıtık Tedavi, Aletli Klinik Hamile Pilates, Skolyoz Fizik Tedavi Antalya, Antalya En İyi Fizyoterapist, Fizyoterapist Seans Ücreti, Bel Boyun Sırt Manuel Terapi. Antalya Fizyoterapist, Antalya Fizik Tedavi Ücretleri, Manuel Terapi & Fizyoterapi, Kayropraktik Seans Ücreti, Reformer Pilates, Manuel Terapi Seans Ücreti, Boyun Düzleşme Manuel Terapi, Ameliyatsız Fıtık Tedavisi, Kifoz & Skolyoz & Fıtık Tedavi, Aletli Klinik Hamile Pilates, Skolyoz Fizik Tedavi Antalya, Antalya En İyi Fizyoterapist, Fizyoterapist Seans Ücreti, Bel Boyun Sırt Manuel Terapi. Yumuşak doku romatizması, kas romatizması, Fibromiyalji Sebepleri Nelerdir? Fibromiyalji Belirtileri Nelerdir? Fibromiyalji Nasıl Teşhis Edilir? Fibromiyalji Hangi Hastalıklarla Birlikte Görülür? Fibromiyalji Hastalığını arttıran ve azaltan faktörler, Fibromiyalji Tedavisi gibi soruları bu serimizde açıklamaya çalışacağız. fibromiyalji Antalya, fibromiyalji belirtileri ve tedavisi, fibromiyalji icin hangi doktora gidilir, yumuşak doku romatizması fibromiyalji, fibromiyalji doktorları, fizyoterapist antalya. Antalya Fizyoterapist Esra Acar. Bel Fıtığı, Boyun Fıtığı, Boyun Düzleşmesi, Sırt ve Omuz Ağrılarına Hızlı ve Etkili Tedavi. Ücretsiz Ön Muayene ve Teşhis. Antalya'da Fizyoterapist Arıyorsanız Hemen İletişime Geçin! Antalya Manuel Terapi ile Fıtık, Bel, Boyun, Sırt, Skolyoz, Omuz Ağrılarından Kurtulun. Antalya Refomer Pilates. Aletli Pilates ile Hızla Sıkılaşın. Bel Ağrılarına Hızlı Tedavi.
bottom of page